Перший тріумф у сезоні: Україна виборола бронзу Кубка світу з біатлону

8 січня 2022, 16:44
Нарешті хороші новини зі світу біатлону! Україна вперше у сезоні здобула медаль на Кубку світу. Медальною для нас стала одиночна змішана естафета

Блашко і Тищенко принесли Україні першу медаль в сезоні Кубка Світу / Фото: Колаж: Сьогодні

Україну у гонці представляли Артем Тищенко та Дар'я Блашко. Вони пройшли всю дистанцію без штрафних кіл, витративши на восьми вогневих рубежах 12 додаткових патронів.

При цьому у Росії та Австрії, які фінішували перед нашою командою, було по одному штрафному колу.

Одиночна змішана естафета

• 1. Росія (1+12) 41:37,1
  • 2. Австрія (1+13) +41,5
  • 3. Україна (0+12) +1:03,6

Україна виборола першу медаль у поточному сезоні Кубка світу з біатлону. До цього найкращим результатом було п'яте місце у чоловічій естафеті в Естерсунді та жіночій – у Гохфільцені.

Дарія Блашко

Зазначимо, що медаль Україні принесла колишня білоруска. Блашко у 2017 році побила горщики з місцевою федерацією та перейшла під український прапор. Відбувши "карантин", з 2019 року Дар'я представляє на міжнародній арені вже Україну.

Раніше сьогодні Україна увійшла до ТОП-10 у змішаній естафеті на Кубку світу в Оберхофі. Норвезька четвірка біатлоністів виграла змішану естафету в Оберхофі.