Перший італієць в історії! Визначився фіналіст Вімблдону

9 липня 2021, 19:44
Італійський тенісист Маттео Берреттіні завдав поразки поляку Хуберту Хуркачу і вперше в кар'єрі зіграє в фіналі турніру "Великого шолома"

Маттео Берреттіні / Фото: Getty Images

Італійський тенісист Маттео Берреттіні став першим фіналістом Вімблдону. У півфінальному поєдинку сіяний під сьомим номером Берреттіні обіграв 14-у ракетку турніру поляка Хуберта Хуркача в чотирьох сетах – 6:3, 6:0, 6:7 (3:7), 6:4. Зустріч тривала 2 години 37 хвилин.

Берреттіні 22 рази подав навиліт, допустив одну подвійну помилку і реалізував 6 з 10 брейк-пойнтів. Хуркач подав п'ять ейсів, один раз помилився на подачі і не використав дві можливості взяти подачу суперника.

25-річний Берреттіні ніколи не виходив у фінал турнірів "Великого шолома". Його найкращим досягненням на Вімблдоні був вихід у четверте коло.

Більш того, Маттео став першим італійцем, який вийшов у фінал Вімблдону в Відкриту еру (з 1968 року) і другим італійцем, який вийшов у фінал турніру "Великого шолома". Першим був Адріано Панатта, який виграв Ролан Гаррос в 1976 році.

За титул Берреттіні зіграє з переможцем другого півфіналу, в якому перша ракетка світу серб Новак Джокович зустрінеться з представником Канади Денисом Шаповаловим.