Перша поразка Динамо: Бущан пропустив два м'ячі від клубу, який його хоче

17 липня 2021, 23:22
На зборі в Швейцарії команда Луческу програла французькій Ніцці 1:2. За киян знову забив білорус Шкурін, а ось Бущан після Євро зіграв не найкращим чином

Георгій Бущан шокований побаченим / Фото: Getty Images

Динамо зазнало першої поразки в новому сезоні. На зборах у Швейцарії кияни програли дев'ятій команді чемпіонату Франції Ніцці 1:2.

У киян уже третім м'ячем відзначився білорус Ілля Шкурін, орендований у московського ЦСКА. Як і свій перший гол за киян, противник режиму Лукашенка забив головою.

Але після перерви Ніцца двічі засмутила Динамо, ворота якого, вийшовши на другий тайм, вперше після виступу на Євро-2020 зайняв Георгій Бущан.

Якщо щодо другого гола Ніцци до Бущана претензії не пред'явиш, то у випадку з першим, коли був удар з-за меж штрафного майданчика, Георгій міг і виручити. Та, певно, ще не в тонусі після відпустки.

Цікаво, що саме Ніццу, котра двічі забила Бущану, називають одним із клубів, які цікавляться Георгієм. Чи не втратить тепер команда з Лазурного берега інтерес до воротаря Динамо?

ВІДЕО МАТЧУ ДИНАМО – НИЦЦА (1:2)

Динамо – Ніцца – 1:2
Голи:
Шкурін, 38 – Ндоє, 70, Трує, 80
Динамо: Бойко (Бущан, 46), Тимчик, Кендзьора, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 75), Андрієвський (Коробенко, 75), Шепелєв (Гармаш, 64), Буяльський (Лєднєв, 64), Родрігеш (Антюх, 64), де Пена (Беніто, 75), Шкурін (Супряга, 46).

01.07 Базель – 4:4

Наступний спаринг Динамо проведе в неділю, 18 липня. Суперником команди Мірчі Луческу буде швейцарський клуб Етуаль.