Перша невдача Луческу в "Динамо": штанги тріщали, але "Десна" вистояла і могла перемогти

12 вересня 2020, 08:02
У стартовому матчі другого туру чемпіонату України на "Олімпійському" зафіксували нічию

"Динамо" - "Десна" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У п'ятницю ввечері відкрився новий тур Прем'єр-ліги і відразу ж – центральним матчем. Наш сайт вів онлайн "Динамо" – "Десна". Незважаючи на те, що в поєдинку було чимало гольових моментів і кілька разів м'яч влучав у каркас, жодного м'яча суперники так і не забили.

Головний тренер господарів Мірча Луческу відразу ж кинув у бій "дорогих" Віктора Циганкова, Віталія Миколенка та Владислава Супрягу, навколо можливих трансферів яких останнім часом багато говорять. Однак на початку зустрічі м'яч ледь не опинився у воротах "Динамо". Двічі в центрі уваги опинявся потужний форвард Пилип Будківський, проте один раз він влучив в штангу, а другий – не зумів влучити по м'ячу, перебуваючи прямо навпроти голкіпера.

Та потім господарі прибрали ініціативу до своїх рук і часто турбували вже володіння "Десни". Протягом двох хвилин наприкінці першого тайму м'яч тричі (!) влучав у каркас воріт гостей. Особливо ефектним виглядав удар зльоту лівою ногою уругвайця Карлоса де Пени, але штанга врятувала колектив із Чернігова.

До слова, наприкінці першого тайму на поле вийшов 18-річний Ілля Забарний, який замінив через травму молодого захисника збірної Олександра Тимчика.

Після перерви у киян було більше шансів вирвати перемогу, а "Десна" тепер думала переважно про оборону. Віктор Циганков, де Пена, Віталій Буяльський, Жерсон Родрігес і Беньямін Вербич, які вийшли на заміну, могли принести перемогу "Динамо", але часом не щастило, а іноді прекрасно грав Паст. Отже, суперники розійшлися безгольовою нічиєю – 0:0. Мірча Луческу вперше не зумів виграти на чолі "Динамо".

Дивіться, як "Динамо" обіграло "Шахтар" в матчі за Суперкубок України наприкінці серпня: