Пережили бурю! Дві українки під жахливою зливою добігли до фіналу Олімпіади-2020

2 серпня 2021, 15:44
Легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук пробилися до фіналу Олімпійських ігор в Токіо в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Вікторія не стримала сліз

Анна Рижикова і Вікторія Ткачук боролися з погодою в Токіо / Фото: Reuters

Сьогодні в Японії, де вже настав вечір, Рижиковій і Ткачук довелося боротися не тільки з суперницями, але і з погодою. Мало того, що дощ лив на голови, немов з відра, так ще на приземленні після бар'єрів їхали ноги на слизькій доріжці.

У підсумку Рижикова з помилкою виявилася в своєму забігу третьою, показавши час 54,23 с, і вийшла до фіналу Олімпіади з 7-го місця.

фото Reuters

Нагадаємо, що Анна – рекордсменка України на цій дистанції. В липні на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі вона подолала 400 м за 52.96 с і стала першою українкою в історії, яка вже розміняла 53 секунди.

Ткачук, що бігла в останньому півфіналі, вже на фініші пропустила вперед американку і стала третьою. Але теж вийшла до фіналу з 8-го місця, показавши час 54,25 с. А потім – плакала і не вірила своїй удачі. Довелося втішати суперницям.