Падіння Риму: "Баварія" виходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

17 березня 2021, 23:52
Мюнхенці вдома переграли "Лаціо"

Другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Баварією" і "Лаціо" перетворився на формальність. Все було вирішено ще в Римі, коли німці впевнено перемогли – 4:1.

Але і на своєму полі "Баварія" не збиралася відбувати номер, тим більше, коли у тебе в складі один з кращих бомбардирів сучасності Роберт Левандовський. Без свого гола поляк не покинув поле. У першому таймі Боатенга збили в штрафному, і Левандовсий чітко реалізував пенальті.

А після перерви Максим Шупо-Мотін добив римлян, реалізувавши вихід один на один. Гол Пароло став лебединою піснею італійців у нинішніх єврокубках.

"Баварія" – "Лаціо" – 2:1
Голи:
Левандовський (33, пен.), Шупо-Мотін (73) – Пароло (82)

"Баварія" є чинним переможцем Ліги чемпіонів. І свій подальший шлях по турнірній сітці мюнхенці дізнаються 19 березня, коли відбудеться жеребкування 1/4 фіналу.