Від воріт до воріт: воротар забив неймовірно курйозний гол

21 березня 2021, 15:28
Воротар-голеадор грає в команді Другої ліги Португалії

У матчі Другої ліги Португалії воротар "Варзіма" Рікарду Нунеш забив курйозний гол у ворота "Мафру". Голкіпер вибивав м'яч подалі від своїх воріт, однак той полетів по високій траєкторії, а потім вдарився об землю і перелетів стража воріт з протилежного боку поля.

Зауважимо, що цей гол став другим у матчі, а в підсумку "Варзім" здобув перемогу з рахунком 2:0.

Раніше ми писали, що воротар забив рятівний гол на 94-й хвилині матчу. Голкіпер прийшов на допомогу польовим гравцям у найпотрібніший момент.

А ще перед цим гол воротаря врятував команду від поразки на восьмій доданій хвилині (відео). У румунському третьому дивізіоні суперники подарували епічний кінець матчу.