Неймовірний Новак! Джокович в 19-й раз виграв турнір "Великого Шлему"

13 червня 2021, 21:08
Сербський тенісист зломив опір грека в фіналі і всього на відстань однієї перемоги наблизився до рекордсменів за кількістю перемог на турнірах "Великого Шлема"

Новак Джокович в 19-й раз виграв турнір "Великого Шлема"

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. У фіналі Ролан Гаррос Джокович за божевільні 4 години і 12 хвилин обіграв грека Стефаноса Ціціпаса – 6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4.

Новак виграв 19-й титул "Великого Шлема" в кар'єрі і всього вдруге став переможцем Ролан Гаррос.

Проте, 34-річний серб став першим чоловіком у Відкритій ері, що перемагав на всіх "Шлемах" мінімум двічі (за всю історію – третім після Рода Лейвера і Роя Емерсона), пише tribuna.com.

При цьому, Новак всього на одну перемогу на турнірах "Великого Шлема" відстає від рекордсменів Роджера Федерера і Рафаеля Надаля.

Сьогодні трохи раніше Світоліна в позі Кличко побажала Україні нокаутувати Нідерланди. Сьогодні команда Андрія Шевченка стартує на чемпіонаті Європи поєдинком проти Нідерландів в Амстердамі. За синьо-жовтих тримає кулаки найкраща тенісистка країни.