Неймовірний гольовий пас воротаря через весь майданчик допоміг "Піттсбургу" перемогти в НХЛ

20 січня 2021, 16:52
Латиш Теодор Блюгерс скористався передачею Кейсі Десміта в грі з "Вашингтоном"

"Піттсбург" переміг "Вашингтон" / Фото: Reuters

Незвичайний момент стався сьогодні вночі в матчі НХЛ між "Піттсбург Пінгвінз" і "Вашингтон Кепіталз". Американський воротар "пінгвінів" Кейсі Десміт відзначився гольовою передачею практично через все поле. При цьому його команда грала в меншості "три на п'ять"!

Тим часом безпробудний п'яниця встановив рекорд НХЛ за голами.

Епізод стався в другому періоді, коли "Вашингтон" вигравав 4:2 і намагався реалізувати більшість в два хокеїсти. Голкіпер господарів Десміт вирішив не накривати шайбу і не викидати "абикуди", а відправив її на хід центрфорварду Тедді Брюгерсу. Латиш підхопив шайбу і вміло розпорядився нею, скоротивши відставання в рахунку.

Для латвійського хокеїста цей гол став прем'єрним в чотирьох матчах сезону. Також він відзначився і передачею в першому періоді. Трохи пізніше "Піттсбург" зрівняв рахунок, а в овертаймі зірковий капітан Сідні Кросбі приніс команді перемогу – 5:4.