Нестримний Макс! Ферстаппен перемагає на Гран-Прі Канади і йде у відрив

19 червня 2022, 23:01
Голландець здобув шосту перемогу у дев'яти гонках сезону та наблизився до захисту титулу чемпіона

Ферстаппен виграв черговий етап Формули-1 / Фото: Колаж: Сьогодні

Добіг кінця вже дев'ятий Гран-прі Формули-1 у сезоні. Прийняв його автодром Жиля Вільнева в канадському Монреалі і після кваліфікації все складалося на руку чемпіона.

Мало того, що Ферстаппен лише вдруге в сезоні взяв поул, то ще й головні конкуренти виявилися далеко позаду. Його партнер по команді Перес став 13-м, а пілот Феррарі Леклер – аж 19-м. Лише Карлос Сайнс опинився у топ-трійці.

Зрештою голландець протримав лідерство до фінішу. При цьому Серхіо Перес залишив трасу вже на 13 колі через технічні проблеми з мотором. А Леклеру вдалося піднятися аж на 5 місце завдяки всього одному піт-стопу.

Основна боротьба розгорнулася між Ферстаппеном та Сайнсом. Іспанець із Феррарі не відпускав далеко пілота Ред Булл і до останнього претендував на перемогу, відстаючи менш ніж на секунду.

У результаті Макс утримав лідерство та виграв шосту гонку в сезоні. Також варто відзначити друге влучення Хемілтона в ТОП-3, а також другий захід в очки для китайського дебютанта Чжоу Гуаню.