Невдалий дебют Індзагі в ЛЧ: Інтер програв Реалу, пропустивши в кінцівці матчу

15 вересня 2021, 23:58
Мадридський клуб здобув перемогу в першому турі Ліги чемпіонів. "Вершкові" разом з Шерифом очолили турнірну таблицю групи D

Реал здобув перемогу в матчі проти Інтера / Фото: Reuters

У середу, 15 вересня, на "Сан-Сіро" зустрічалися лідери групи D: міланський Інтер і мадридський Реал.

У складі королівського клубу, вже традиційно, у запасі залишився воротар збірної України Андрій Лунін.

З перших хвилин матчу "чорно-сині" почали розхитувати захисні редути команди Карло Анчелотті. Міланський Інтер в першому таймі більше контролював м'яч і володів ініціативою. Але голкіпер "вершкових" Тібо Куртуа зумів зберегти ворота "сухими".

Після перерви команди немов підмінили. Тепер уже іспанська команда стала більше володіти м'ячем і загрожувати воротам Хандановича.

Хороший момент для Каріма Бензема створили партнери по команді у кінцівці матчу, він здорово пробив головою, але арбітр зафіксував "поза грою" у французького нападника. Команда Сімоне Індзагі не відсиджувалися в обороні і відповідала різкими контратаками.

Розв'язка в матчі наступила на останніх хвилинах основного часу. Камавінга виконав тонкий пас у карний суперника на Родріго, який точно пробив у дотик з близької дистанції – 1:0!

Гол Родріго, 89 хвилина

Ліга чемпіонів

Група D. 1-й тур

Інтер (Італія) – Реал (Іспанія) – 0:1

Гол: Родріго, 89

"Вершкові", набравши три очки, разом з Шерифом очолили турнірну таблицю групи D. Раніше сьогодні клуб з Тирасполя здобув сенсаційну перемогу в поєдинку з донецьким Шахтарем 2:0.