Не вистачило зовсім трохи: українець прикро пролетів повз фінал Олімпіади-2020

31 липня 2021, 07:54
Український плавець Владислав Бухов не зміг пробитися у фінал змагань з плавання на 50 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх у Токіо

Владислав Бухов не пробився в фінал Олімпіади / Фото: Reuters

У попередньому запливі напередодні 19-річний Бухов виграв свій заплив, а в загальному рейтингу показав п'ятий час, тому його шанси на вихід у фінал оцінювалися досить високо.

Але в півфінальному запливі українець став шостим в своєму запливі і 11-м – в загальному рейтингу півфіналу, чого не вистачило для потрапляння в медальний заплив.

Бухов проплив дистанцію за 21.83 і відстав від переможця на 0.41, а від кваліфікаційної зони його відділили взагалі 0.05.

Нагадаємо, результати всіх українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо є на нашому сайті в окремому матеріалі.

Також у нас є повний розклад Олімпіади-2020 на кожен день, де окремо виділені всі медальні старти.

А загальний медальний залік Олімпійських ігор в Токіо ви можете знайти на нашому сайті. Таблиця оновлюється після кожного фіналу.