Не хоче, щоб були діти: баскетболіст вдарив суперника рукою в пах (відео)

3 травня 2021, 22:18
Захисник Бостон Селтікс Маркус Смарт в ігровій ситуації потрапив між ніг центровому Портленда Юсуфу Нуркічу і був видалений з майданчика в регулярному матчі НБА

Юсуф Нуркіч страждав на паркеті після удару в пах від Маркуса Смарта / Фото: Reuters

Захисник Бостон Селтікс Маркус Смарт був видалений з майданчика за дві хвилини до кінця матчу з Портлендом, в якому підопічні Бреда Стівенса поступилися з рахунком 119:129. Раніше ми давали божевільний слем-данк від українського мільйонера в НБА.

27-річний захисник "кельтів" в ігровій ситуації, намагаючись пройти заслін, вдарив рукою в пах центрового Трейл Блейзерс Юсуфа Нуркіча. Баскетболіст у ту ж мить же скорчився на паркеті з гримасою болю на обличчі. А суддя негайно видалив Маркуса, вважаючи цей фол неспортивним.

У цьому матчі Маркус виступив в якості стартового розігруючого Бостона під час відсутності Кембе Уокера, який пропустив 4-й поєдинок поспіль через травму. До видалення Смарт провів на майданчику 35 хвилин, набрав 11 очок, реалізувавши 4 з 14 кидків з гри, а також зробив 8 передач і 8 підбирань.

Фанати НБА в соціальних мережах вже почали жартувати, що Маркус не хотів, щоб у Нуркіча були діти. Тим часом Бостон зараз знаходиться на сьомому місці в Східній конференції, а Портленд йде шостим на Заході з серією з чотирьох перемог.