Нарешті вдала гонка! Українські біатлоністки здійснили прорив у персьюті

16 січня 2022, 14:52
На шостому етапі Кубку світу з біатлону в Рупольдінгу відбулася жіноча гонка переслідування. Обидві українки поліпшили свої стартові позиції, а виграла персьют норвежка Марте Ройселанд

Юлія Джима / Фото: Kevin Voigt/DeFodi

В останній день змагань шостого етапу Кубку світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча гонка переслідування.

Нашу команду у персьюті представляли дві біатлоністки – Юлія Джима та Ірина Петренко. Третю учасницю від України, Валю Семеренко, тренерський штаб вирішив поберегти перед наступними стартами.

Юлія Джима, яка стартувала 37-ю, фінішувала в топ-30, посівши підсумкове 24-те місце. Лідерка збірної України допустила три промахи на чотирьох вогневих рубежах.

Ірина Петренко допустила лише один промах і фінішувала на 33-му місці, а стартувала вона з 41-ї позиції.

Ірина Петренко

Виграла гонку лідерка загального заліку Кубку світу Марте Ройселанд із Норвегії. Вона чисто відстріляла всі 20 мішеней та показала підсумковий час 30:55,0 на дистанції 10 км.

Сестри Еберг також піднялися на п'єдестал – молодша Ельвіра здобула срібло, а старша Ганна – бронзу.