На етапі Формули-1 ледь не сталося вбивство. Моторошні кадри з Італії

10 вересня 2021, 23:32
Під час кваліфікаційних заїздів Гран-прі Італії канадський гонщик Ніколас Латіфа мало не задавив зайця, який перебігав трасу

Заєць дивом залишився живий

Кумедний епізод сьогодні стався під час кваліфікації Гран-прі Італії чемпіонату Формули-1. На автодромі в Монці канадський гонщик Вільямса Ніколас Латіфа мало не задавив зайця, який перебігав трасу прямо перед його болідом.

Тварина встигла подолати трек і відскочити в гравійну пастку, перш ніж це місце проїхала машина.

Щодо результатів, то кваліфікацію ГП Італії виграв пілот Мерседеса Валттері Боттас. Друге місце за підсумками заїзду посів його напарник Льюїс Гамільтон, третім став лідер чемпіонату Макс Ферстаппен з Ред Булл.

Раніше, ми писали, що Корінна Шумахер, дружина семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, поділилася подробицями відновлення свого чоловіка після страшної травми, яку той отримав у грудні 2013 року.