Ми – з Україною! Манчестер Сіті зробив Зінченка капітаном команди

2 березня 2022, 01:01
Український футболіст вивів МанСіті на матч Кубка Англії як капітан, захопивши з собою прапор

Олександр Зінченко / Фото: Reuters

З українським прапором та капітанською пов'язкою вийшов сьогодні на матч Кубка Англії Олександр Зінченко.

Його Манчестер Сіті обіграв на виїзді Пітерборо Юнайтед з рахунком 2:0 та вийшов у чвертьфінал турніру. Обидва голи були забиті у другому таймі. Українець відіграв весь поєдинок.

"Ми – з Україною", – з такого напису та українським прапором у серці на табло стадіону розпочинався поєдинок.

Днем раніше Зінченко вимагав застосувати до країни-окупанта найжорсткіші санкції. Міжнародна спортивна спільнота має повністю виключити всі контакти з Росією та її спортсменами, йдеться у заклику гравця збірної України.

Раніше вболівальники Манчестер Сіті та Евертона провели акцію на знак солідарності з Україною. Під час оплесків десятків тисяч уболівальників на стадіоні на підтримку України ні Зінченко, ні Миколенко не зуміли стримати емоцій, заплакавши.