Мілевський на дні із жовтою карткою: Минай опустили у Львові

11 квітня 2021, 19:06
Артем заробив "гірчичник", вийшовши на заміну, а його клуб програв Руху битву аутсайдерів 0:2

Артем Мілевський / Фото: Канал Футбол

Не щастить Артему Мілевському після повернення до чемпіонату України. Сьогодні ексдинамівець знову не зміг забити за Минай, а його клуб, програвши на "Арені Львів" Руху 0:2, опустився на останнє, 14-те місце в УПЛ.

А от Рух піднявся з дна на 12-й рядок.

Переможні для себе м'ячі Рух забив ближче до кінця матчу. На 66-й хвилині відзначився Кухарук.

Перший гол Руху

На 78-й хвилині Мілевський вийшов на заміну в Миная, але свою команду не посилив. А на 82-й хвилині Рух подвоїв перевагу – Кондраков реалізував пенальті, який Катерина Монзуль призначила за фол Саківа проти Бойчука.

Другий гол Руху

У доданий Монзуль час Мілевський отримав свою другу в нинішньому сезоні жовту картку за те, що штовхнув суперника в спину в центрі поля. З розпачу Артем, отримавши попередження, сплюнув. До речі, попередній "гірчичник" Мілі був у грі проти Динамо.

А перед фінальним свистком матчу з Рухом одноклубник Мілевського з Малі Багайоко, який дебютував за закарпатський клуб, був вилучений за небезпечну гру. Отже, закінчував цей невдалий поєдинок Минай удесятьох.

Вилучення гравця Миная

Нагадаємо, перед грою Рух – Минай у ЗМІ з'явилася інформація, що Мілевський влітку розірве контракт з клубом. Міля заспівав реп, щоб це спростувати.

Мілевський і Панков записали реп Відео: Instagram

Нагадаємо, 10 квітня відбувся фінал гіпершоу "Маска". Він шокував усіх. Радість, здивування, захоплення – ми зібрали всю палітру емоцій учасників в одному відео. Зриваємо маски і кайфуємо разом!

І головне – проєкт продовжили на другий сезон!