Миколенко дебютував в Англії із надрезультативного матчу: відео голів

8 січня 2022, 22:19
Український захисник Віталій Миколенко дебютував у складі англійського Евертона з перемоги! Дебют припав на поєдинок Кубка країни

Віталій Миколенко дебютував у складі Евертона

Миколенко вийшов у старті на матч 1/32 фіналу проти Халл Сіті та відіграв до фінального свистка.

Але початок поєдинку виявився для Евертона жахливим – гості пропустили вже на 45-й секунді.

Проте "іриски" зуміли вийти вперед ще до перерви.

До речі, на останніх секундах першого тайму Миколенко заробив першу жовту картку в Англії.

У другому таймі Халл зумів зрівняти рахунок, але у додатковий час Евертон таки вирвав перемогу 3:2 та вийшов у наступний раунд.

В англійській Прем'єр-лізі Миколенко може дебютувати 11 січня, коли відбудеться матч Евертон – Лестер, якщо Рафаель Бенітес залишиться задоволеним грою українця в сьогоднішній зустрічі.