Мессі перевершив його брат. Він видав феєричні шість хвилин у чемпіонаті Бразилії

18 січня 2021, 16:18
Емануель Бьянкуччі забив переможний гол "Віла Нови"

Ліонель Мессі став антигероєм фіналу за Суперкубок Іспанії. Лідер "Барселони" отримав червону картку за умисний удар суперника. Каталонці поступилися "Атлетіку" – 2:3.

А в цей час на іншому кінці планети феєрив двоюрідний брат Мессі. Емануель Бьянкуччі видав незабутні шість хвилин в матчі "Віла Нови", повідомляє Євроспорт .

На 26-й хвилині Бьянкуччі вийшов на поле, на 30-й отримав жовту картку, на 31-й забив, а на 32-й отримав другу жовту, так як святкував гол без футболки.

М'яч у ворота "Ітуано" став переможним і повернув "Віла Нову" в Серію B чемпіонату Бразилії.

Бьянкуччі 32 роки, він виступає за "Віла Нову" з 2020 року. До цього він змінив багато клубів – в Бразилії, Перу, Парагваї. Є навіть 15 матчів за німецький "Мюнхен-1860".