Масовий махач у баскетболі: кидок за ногу і розбірки стінка на стінку (відео)

7 квітня 2021, 09:47
Двоє гравців НБА були навіть вилучені з майданчика вже в першій чверті

Бійка в матчі Торонто і Лейкерс / Фото: Reuters

В Америці бійки під час матчів трапляються не тільки в хокеї. В НБА теж іноді люблять помахати кулаками. Цієї ночі було спекотно на майданчику в Торонто, де зійшлися гравці місцевих Репторс і Лейкерс. А форвард "динозаврів" О Джі Анунобі і центровий каліфорнійців Монтрез Гаррелл навіть були вилучені з гри.

За 2:24 до кінця стартової чверті в Канаді Анунобі й Денніс Шредер взялися за барки під кільцем після того, як Анунобі спробував виконати лей-ап у швидкому відриві. Після жорсткого фолу Шредера Анунобі схопив гравця Лейкерс і борцівським прийомом кинув його на паркет. Гаррелл поспішив на допомогу партнеру по команді й грубо відштовхнув Гері Трента. І понеслося!

Зрештою Анунобі покинув майданчик з двома очками за 10 хвилин, Гаррелл не встиг відзначитися результативними діями за проведені на паркеті дві хвилини. А матч закінчився гостьовою перемогою Лейкерс з рахунком 110:101. Команда з Лос-Анджелеса зараз посідає п'яте місце в Західній конференції, а Репторс – тільки 11-ті на Сході.

Раніше зірку НБА вигнали з телебачення. Пол Пірс поплатився за трансляцію вечірки з голими дівчатами.