Марлос розім'явся перед Інтером: Шахтар впевнено б'є Верес завдяки феєрії хавбека

25 вересня 2021, 18:52
У матчі 9-го туру Української Прем'єр-ліги донеччани обіграли новачка УПЛ з рахунком 4:1 і зрівнялися за очками з Динамо

Марлос зіграв вирішальну роль у перемозі над Вересом / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Сьогодні в чемпіонаті України повинні пройти три поєдинки 9-го туру. У першій грі дня Олександрія здолала Маріуполь, а о 17:00 на поле НСК "Олімпійський" вийшли Шахтар та Верес.

Роберто Де Дзербі вирішив вдатися до ротації напередодні важливого поєдинку в Лізі чемпіонів проти Інтера. Весь захист становили резервісти (Конопля, Кривцов, Вітао, Корнієнко), тоді як в атаці з перших хвилин вийшли Сікан та Бондаренко.

У першому таймі гості запропонували непогану контргру донеччанам, проте забити зуміли у свої ворота. Відзначився Мірошник, який не найкращим чином підставився під простріл Марлоса і направив м'яч в сітку своїх воріт.

Втім, до середини тайму Верес вирівняв гру і зумів зрівняти рахунок. Відмінний слалом вдався Геннадію Пасічу, який на дриблінгу пройшов декількох гравців Шахтаря і вистрілив здалеку. М'яч влучив точно в нижній кут воріт Пятова.

Після перерви Верес вирішив зіграти надійніше у своїх ворота, проте Шахтар дотиснув новачка УПЛ на класі. На початку другого тайму Марлос "розумним" пасом вивів Тете сам на сам з Когутом. Бразилець без проблем реалізував свій момент.

А наприкінці зустрічі донеччани отримали пенальті за фол в чужому майданчику на Коноплі. Марлос влучно пробив з "точки" і оформив 1+2 за системою гол+пас в цьому поєдинку.

Жирну крапку в матчі поставив Траоре, який вийшов на заміну. Буркінієць знайшов вільну зону та успішно замкнув простріл Мудрика, на якого вже вибіг воротар Вереса.

Як підсумок, Шахтар набирає три бали та наздоганяє в таблиці Динамо. Однак кияни свій матч проведуть сьогодні ввечері у Львові. Онлайн-трансляція матчу Рух – Динамо доступна на нашому сайті.

Шахтар – Верес 4:1