Маріуполь, Буча та Херсон у Греції: Шахтар підтримав міста-герої України (фото)

9 квітня 2022, 20:58
Донецька команда прибрала прізвища з футболок та помістила туди українські населені пункти, які найбільше постраждали від російської агресії

Форма Шахтаря на благодійний матч проти Олімпіакосу / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Сьогодні Шахтар проводить благодійний матч проти Олімпіакосу. Поєдинок стане першим у ході європейського туру донеччан Shakhtar Global Tour for Peace.

Донеччани вийдуть на матч не лише в експериментальному складі (без єдиного легіонера), а й в особливих футболках. Замість прізвищ на них було вказано українські міста-герої.

Шахтар розмістив на футболках населені пункти, які найбільше постраждали від атак російських фашистів. Серед них – Буча, Ірпінь, Гостомель, Харків, Маріуполь, Чернігів, Охтирка, Волноваха, Херсон та Миколаїв.

Зазначимо, що після першого тайму "Шахтар" поступається з рахунком 0:1. Греки забили єдиний м'яч на 22-й хвилині завдяки зусиллям форварда Тікіньо Соареса.

У рамках благодійного туру донеччани зіграють ще три поєдинки. 14 квітня Шахтар протистоятиме Лехії, 19 квітня – Фенербахче, а 1 травня "гірники" поміряються силами з Хайдуком зі Спліту.