Маліновський забив та розгромив Коваленка в Італії (відео)

20 листопада 2021, 18:38
"Українське дербі" в рамках італійського чемпіонату між Аталантою Руслана Маліновського та Спецією Віктора Коваленка завершилося перемогою господарів 5:2

Руслан Маліновський / Фото: Getty Images

Коваленко вийшов у складі Спеції з перших хвилин і результативними діями не відзначився, а ось Маліновський, якого випустили на заміну у другому таймі, забив з-за меж штрафного майданчика ударом своєю неперевершеною лівою.

ВІДЕО ГОЛА МАЛІНОВСЬКОГО

Завдяки голу Маліновського Аталанта розгромила Спецію 5:2.

Коваленко і Маліновський / Фото: Twitter

Ця перемога дозволила Аталанті наздогнати за очками Інтер, що перебуває третім, але в того є гра в запасі.

Спеція ж перебуває на 16-му рядку, на два очки випереджаючи Дженоа, яка в неділю проведе дебютний матч під керівництвом Андрія Шевченка – проти Роми.

Аталанта – Спеція – 5:2