Малиновський провів особливий матч за "Аталанту" в Кубку Італії

15 січня 2021, 08:37
Українець вперше за чотири місяці зіграв "від дзвінка до дзвінка" 90 хвилин

Руслан Маліновський / Фото: "Аталанта" Instagram

На цьому тижні в багатьох європейських країнах проходять матчі національних кубків. Зіграла вчора ввечері і "Аталанта" українського півзахисника Руслана Малиновського. В 1/8 фіналу Кубка Італії підопічні Джана П'єро Гасперіні розібралися з командою з нижньої частини турнірної таблиці – "Кальярі".

Наш співвітчизник нарешті вийшов у стартовому складі команди з Бергамо. Попередні чотири зустрічі він починав на лаві запасних. Наставник дозволив Руслану провести на полі весь матч, чого не траплялося з вересня минулого року. Тоді "Аталанта" розгромила "Лаціо" – 4:1.

Український хавбек не записав на свій рахунок ні гола, ні передачі, але господарі змогли перемогти 3:1 і вийти до чвертьфіналу. М'ячі в "Аталанти" забивали росіянин Олексій Міранчук, колумбієць Луїс Мюріель і хорват Бошко Шутало. На 63-й хвилині Малиновський небезпечно виконав штрафний, але воротар "Кальярі" витягнув м'яч з-під поперечини.

У чемпіонаті Італії колектив із Бергамо посідає п'яте місце, а наступний поєдинок зіграє в неділю проти "Дженоа".

Днями Малиновський виходом із лави допоміг "Аталанті" виграти.