Маліновський феєрить в Італії: гол і пас за один тайм

21 березня 2021, 15:07
Український півзахисник "Аталанти" вийшов у стартовому складі на матч у Вероні

Руслан Маліновський / Фото: "Аталанта" Instagram

Гравець збірної України з футболу Руслан Маліновський продовжує набувати авторитету на Апеннінах. Сьогодні наш співвітчизник вдало проявив себе в поєдинку чемпіонату Італії "Верона" – "Аталанта". 27-річний уродженець Житомира вийшов у стартовому складі гостей і за перший тайм відзначився забитим м'ячем і гольовою передачею.

Днями Маліновський визнаний найкращим гравцем матчу "Аталанта" – "Реал".

Українець був чи не найпомітнішим на полі. На 32-й хвилині після його навісу м'яч потрапив у руку захисника Федеріко Дімарко, і рефері призначив 11-метровий. Маліновський з "точки" розвів м'яч і Марко Сільвестрі по різних кутах.

А на 42-й хвилині Руслан зробив пас головою на хід Дувану Сапаті, і колумбійський форвард переграв голкіпера та подвоїв перевагу "Аталанти" – 0:2. До вашої уваги – найцікавіші моменти першого тайму:

Зауважимо, що першу половину гри в складі господарів провів колишній півзахисник київського "Динамо" Мігель Велозу. У перерві португальця замінили. На 84-ту хвилину матчу рахунок не змінився.