Найкраща гонка у сезоні! Два українці вперше потрапили до ТОП-15

12 лютого 2022, 12:20
Сьогодні на Олімпійських іграх у Пекіні відбувся чоловічий спринт. Чемпіонські медалі дісталися титулованому Йоганнесу Бо

Дмитро Підручний / Фото: Reuters

У суботу, 12 лютого, на біатлонному стадіоні у китайському Чжанцзякоу відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км.

Українські спортсмени виступили у гонці у самому бойовому складі: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний у чудовому темпі пройшов першу частину дистанції, закривши всі цілі. Українець поступався у швидкості лише фавориту гонки Йоганнесу Бо.

Але знову повторилася історія вчорашнього спринту з Юлією Джимою. Дмитро припустився промаху на другому стрільбищі і значно поступався у швидкості суперникам. В підсумку Підручний фінішував на 13-му місці.

Блискучий результат показав Артем Прима, який зайняв 15-е місце у спринті. Це найвищий результат Артему на Олімпійських іграх.

Також зумів кваліфікуватися у пасьют Антон Дудченко, який фінішував 60-м.

Золоті медалі у чоловічому спринті завоював норвежець Йоганнес Бьо, який хоч і допустив один промах, але був недосяжним для суперників за швидкістю ходу.

Срібло дісталося французу Кантену Фійону Майє, а бронзові нагороди в активі Тар'є Бьо з Норвегії.

Результати чоловічих спринтерських перегонів, 10 км.