"Ліверпуль" лише завдяки пенальті виграв божевільну перестрілку у новачка Прем'єр-ліги

12 вересня 2020, 22:04
На "Енфілд Роуд" команди забили сім м'ячів

Мохамед Салах / Фото: Reuters

Чинний чемпіон Англії "Ліверпуль" розпочав новий сезон з божевільного поєдинку проти переможця Чемпіоншипа "Лідса". На "Енфілд Роуд" команди забили сім м'ячів і тільки завдяки пенальті на 88-й хвилині "червоні" зуміли таки дотиснути уперту команду Марсело Б'єлси – 4:3. Раніше ми повідомляли, що Прем'єр-ліга повернулася розгромом у Лондоні, де "Арсенал" розбив "дачників".

Рахунок в матчі був відкритий вже на 4-й хвилині зустрічі. Єгиптянин Мохамед Салах відправив м'яч у сітку і став першим гравцем "Ліверпуля", якому вдалося забити гол у кожному стартовому матчі чемпіонату протягом чотирьох сезонів поспіль. Але футболісти "Лідса" не розгубилися через швидкий м'яч. І вже на 12-й хвилині "Юнайтед" встановили паритет. Харрісон підхопив м'яч, накрутив двох суперників і пробив у нижній кут.

Патрік Бамфорд забиває "Ліверпулю" / Фото: Reuters

За вісім хвилин господарі знову вийшли вперед, коли після подачі Робертсона з кутового ван Дейк високо вистрибнув і головою вколотив м'яч у ворота. Але "Лідс" знову відігрався зусиллями Бемфорда на 30-й хвилині. Потім мерсисайдців знадобилося всього три хвилини, щоб повести в рахунку стараннями Салаха – 3:2, і гойдалки продовжилися.

Гості ще раз відновили рівновагу на 66-й хвилині: Кошта забіг по флангу і зробив переклад в штрафну, де Кліх першим дотиком прийняв м'яч, а другим пробив в дальній нижній кут.

Вірджіл ван Дейк пробиває головою в матчі "Ліверпуль" – "Лідс" / Фото: Reuters

У кінцівці поєдинку шальки терезів могли качнути, як в один, так і в інший бік. Але на 87-й хвилині новачок "білих" Родріго порушив правила у власному штрафному майданчику і в ворота "Лідса" поставили пенальті. Вирок виконав Салах, який оформив хет-трик, і поставив крапку у сутичці – 4: 3.