Лише один українець фінішував в ТОП-30 спринту на Кубку світу

8 січня 2021, 16:53
Перших три місця дісталися норвежцям

Артем Прима

У німецькому Обергофі в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка. Як ми писали раніше, українська біатлоністка пробилася до десятки найкращих в спринті. А ось чоловіки таким успіхом похвалитися не можуть.

Лише один українець фінішував у ТОП-30 спринтерської гонки. Найкращий результат продемонстрував Артем Прима – він замкнув третій десяток з одним промахом. А найгірший результат продемонстрував Тарас Лесюк, який з трьома промахами виявився 86-м з 107 учасників, двоє з яких не фінішували.

Переможцем гонки став норвежець Йоганес Бо. Він допустив один промах, але примудрився обігнати свого брата Тар'єя, який відстрілявся на нуль, на 10 секунд. Третє місце дісталося ще одному норвежцю Стурлі Легрейду.