Лівою, правою, головою: Роналду зробив незвичайний хет-трик у матчі за "Ювентус"

14 березня 2021, 20:55
Португальський форвард допоміг своїй команді здобути перемогу на Сардинії

/ Фото: Reuters

Кріштіану Роналду продовжує штампувати голи і доводити свою необхідність європейським грандам навіть у 35 років. Сьогодні ввечері португалець зробив 57-й хет-трик у кар'єрі, а його "Ювентус" обіграв у гостях команду з нижньої частини турнірної таблиці, "Кальярі", – 3:1.

На нашому сайті почався онлайн "Мілан" – "Наполі".

Причому всі три м'ячі форвард забив вже до 32-й хвилині, та ще й відрізнявся по-різному. На 11-й хвилині Роналду направив м'яч у сітку головою після подачі Федеріко К'єзи. На 25-й реалізував пенальті за порушення воротаря проти нього. Забив правою ногою. А на 32-й Кріштіану з передачі того-таки К'єзи красивим ударом лівою ногою зробив рахунок 3:0.

Дивіться найкращі моменти першого тайму:

Цікаво, що один гол у "Кальярі" відіграв Джованні Сімеоне – син знаменитого тренера "Атлетіко", а в минулому футболіста Дієго Сімеоне.

У неділю ж "Рома" програла "Пармі" перед приїздом до "Шахтаря".

Зауважимо, що за півтора сезона в "Ювентусі" це третій хет-трик зіркового португальця. У складі "Реала" він 44 рази забивав по три м'ячі за матч, в "МЮ" – один, у збірній Португалії – 9.