Легкої прогулянки не вийшло: Україна U19 перемогла Мальту у матчі відбору на Євро-2022

6 жовтня 2021, 16:03
Підопічні Володимира Єзерського обіграли юнацьку збірну Мальти з рахунком 4:2 та очолили групу 5

Збірна України U19

Першим суперником збірної України U19 у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U19) була команда Мальти, яка вважалася аутсайдером групи 5.

Незважаючи на свій статус фаворита матчу, "синьо-жовті" почали перший тайм не кращим чином. Вже на 7-й хвилині Крос відкрив рахунок у матчі.

Команда Володимира Єзерського зуміла зрівняти рахунок на 13-й хвилині зустрічі. Волошин заробив пенальті, а Хромей його реалізував – 1:1.

В кінці першого тайму українці вийшли вперед – відзначився Єгор Ярмолюк.

У дебюті другого тайму результативним ударом завершив комбінацію Шостак – 3:1. Але вже за три хвилини Мальта покарала наших хлопців за розслабленість, скоротивши рахунок до мінімуму – 3:2.

Напругу в матчі зняв той же Шостак, який на 65-й хвилині забив свій другий м'яч і четвертий України – 4:2.

Незважаючи на величезну перевагу в класі, помилки допущені в матчі з Мальтою можуть відгукнутися нашим хлопцям у поєдинках з більш сильними суперниками.