Королівська перемога над каталонцями. Реал Мадрид – чемпіон Іспанії!

30 квітня 2022, 19:11
Іспанський клуб українського голкіпера Андрія Луніна впевнено обіграв Еспаньйол і оформив 35-те чемпіонство в історії

Реал - чемпіон Іспанії / Фото: Колаж: Сьогодні

Реал Мадрид – 35-кратний чемпіон Іспанії. Абсолютний рекорд, який королівський клуб зробив ще стійкішим.

Карло Анчелотті, після тяжкого поєдинку у Лізі Чемпіонів проти Манчестер Сіті дав відпочити основним гравцям Але шансу проявити себе українець Андрій Лунін не отримав. Ворота мадридців знову захищав Тібо Куртуа.

Резервісти не підвели головного тренера. У принциповому матчі проти Еспаньола футболісти Реала оформили перемогу та відповідно чемпіонський титул.

Ще у першому таймі дубль оформив Родріго. Після перерви рахунок 3:0 на користь Реала зробив Асенсіо. Отримати ігровий тонус вийшли й основні нападники Вінісіус та Бензема. Саме ця парочка організувала 4-й м'яч – бразилець асистував, француз забивав.

Підсумковий рахунок 4:0 на користь Реала подарував чемпіонство Ла Ліги та неймовірну радість на Сантьяго Бернабеу.