Кличко нагадав про легендарний бій – "Помста за брата"

14 жовтня 2021, 21:12
Рівно 21 рік тому український боксер Володимир Кличко виграв свій перший чемпіонський титул

Володимир Кличко vs Кріс Берд / Фото: Getty Images

Щоб нагадати любителям боксу цю пам'ятну подію, молодший Кличко опублікував пост в Instagram.

"Цього дня, 21 рік тому, у віці 24 років, я виграв свій перший титул чемпіона світу у суперважкій вазі.

Я багато чим зобов'язаний цьому прекрасному виду спорту. Дякую за безліч дивовижних вражень, за всіх людей, яких я зміг зустріти і дізнатися. Незважаючи на всі хвилюючі проблеми, з якими я зіткнувся на своєму шляху. Спасибі за все.

Оглядаюся назад із задоволенням, але дивлюся вперед із передчуттям нових викликів. Я їх люблю", – написав Кличко.

Нагадаємо, 14 жовтня 2000 року Володимир Кличка провів поєдинок проти Кріса Берда і виграв його одноголосним рішенням суддів, повернувши титул чемпіона світу за версією WBO "в сім'ю", поєдинок отримав назву "Помста за брата".

Додамо, що за свою боксерську кар'єру Володимир Кличко провів 69 професійних боїв, 64 з яких виграв (54 нокаутом). Він був чемпіоном світу за версіями WBO, IBF, IBO і WBA.

Раніше повідомляли, що Володимир Кличко та Андрій Шевченко виступили на престижних змаганнях із гольфу у Шотландії. Але у підсумку обидва опинилися далеко від призерів: Кличко на 75-му місці, а Шева на 150-му.

Володимир Кличко і Андрій Шевченко / Фото: Getty Images