Італія обіграла Бельгію в матчі за бронзу Ліги націй: відео голів

10 жовтня 2021, 17:53
У поєдинку за третє місце Ліги націй і 8 млн євро призових італійці здолали бельгійців з рахунком 2:1 – дивіться, як це було

Італія з бронзою Ліги націй / Фото: Reuters

Поєдинок за третю сходинку Ліги націй УЄФА в Турині завершився перемогою Італії над Бельгією 2:1. О 21:45 у Мілані розпочнеться фінал турніру. Онлайн Іспанія – Франція доступний на нашому сайті.

Іспанія – Франція: де дивитися фінал Ліги націй

Обидва свої голи бельгійцям Італія забила у другому таймі. На 47-й хвилині після розіграшу кутового ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Ніколо Барелла – півзахисник Інтера, який у Лізі чемпіонів не зміг вразити ворота Шахтаря, тут ефектно засмутив Тібо Куртуа.

А на 63-й хвилині Італія заробила пенальті – збили К'єзу. І експідопічний тренера Шахтаря Роберто Де Дзербі із Сассуоло Доменіко Берарді реалізував 11-метровий.

На 86-й хвилині Бельгія один м'яч відіграла – вдалося забити Шарлю де Кетеларе.

Але на більше його команди не вистачило. Фінальний свисток зафіксував перемогу італійців – 2:1.

Ліга націй. Матч за 3-е місце
Італія – Бельгія – 2:1
Голи:
Барелла, 47, Берарді, 65 пен – де Кетеларе, 86

Відзначимо, що за бронзу Ліги націй переможниця Євро-2020 Італія має отримати від УЄФА 8 млн євро, Бельгії дістанеться мільйоном менше.

Нагадаємо, в 1/2 фіналу турніру Італія програла Іспанії 1:2, а Бельгія Франції – 2:3.