Історичний успіх! Український клуб здобув першу перемогу у Лізі чемпіонів

18 листопада 2021, 23:20
У четвертому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів харківський Житлобуд-1 на виїзді обіграв ісландський Брейдаблік

Перша перемога Житлобуду-1 у Лізі чемпіонів / Фото: UEFA.com

Чемпіон України потрапив до 16-ти команд, які пробилися у прем'єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. У попередніх турах харків'янки поступилися Реалу (0:1) та ПСЖ (0:5) та зіграли внічию з Брейдабліком (0:0).

Раніше ми писали, що Шахтар побореться за форварда збірної Аргентини.

У виїзному поєдинку з Брейдабліком українки записали до свого активу перші забиті м'ячі та першу перемогу.

На 42-й хвилині матчу Юлія Шевчук замкнула чудову передачу Ольги Овдійчук на далеку стійку, а на 74-й хвилині вже сама Овдійчук відзначилася просто неймовірним голом. Метрів із 30-ти вона закинула м'яч за комір воротарю ісландської команди та подвоїла перевагу гостей.

В результаті 2:0 – перемога Житлобуду-1, яка залишає харків'янам надію на вихід у наступний етап змагань.