Ібрагімович забив і підставив: відеоогляд вогняної перемоги "Інтера" над "Міланом"

27 січня 2021, 07:45
"Інтер" пробився до півфіналу Кубка Італії, здобувши вольову перемогу над земляками – дивіться, як це було

"Інтер" - "Мілан" / Фото: Reuters

"Інтер" став першим півфіналістом Кубка Італії з футболу, обігравши на стадіоні "Джузеппе Меацца" в емоційному Дербі делла Мадонніна "Мілан" з рахунком 2:1.

"Мілан" повів у рахунку на 31-й хвилині завдяки голу Ібрагімовича. Але Златан же й підставив "россонері", отримавши вилучення на початку другої половини. Першу жовту картку йому дали за сутичку з Лукаку, другу – за удар по ногах Коларова.

Залишившись у меншості, "Мілан" пропустив два м'ячі. Причому вирішальний гол для "Інтера" Еріксен забив на 90+7 хвилині шикарним ударом зі штрафного в "дев'ятку", коли вже додаткові тайми здавалися неминучими.

Огляд матчу "Інтер" – "Мілан" (2:1)

"Інтер" – "Мілан" – 2:1