І це рівень збірної? Воротарський ляп в матчі відбору на ЧС-2022 підірвав Мережу

26 березня 2021, 22:45
Голкіпер в простій ситуації пропустив м'яч між ногами

Грубим воротарським ляпом ознаменувався поєдинок відбору на ЧС-2022 між збірними Тринідад і Тобаго та Гайани. Господарі поля здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0, однак найбільше вболівальникам запам'ятався третій гол у матчі перед самою перервою.

Воротар збірної Гайани Акель Кларк в простій ситуації не зміг зловити м'яч в руки і пропустив його собі між ногами. Ляпом скористався Райан Тальфер і закотив м'яч у порожню рамку.

До речі, гайянський воротар не тільки зробив грубий ляп, але також ризикував заробити червону картку, адже він намагався зловити м'яч за межами штрафного майданчика.

Раніше ми писали, що воротар забив рятівний гол на 94-й хвилині матчу. Голкіпер прийшов на допомогу польовим гравцям в найпотрібніший момент.

А ще перед цим гол воротаря врятував команду від поразки на восьмій доданій хвилині (відео). У румунському третьому дивізіоні суперники подарували епічну кінцівку матчу.