Хорватія – Іспанія: відео голів найбільш божевільного матчу 1/8 на Євро-2020

28 червня 2021, 21:17
Хорватія повела в Копенгагені завдяки самому курйозному голу чемпіонату Європи-2020, проте іспанці зуміли відігратися до перерви

Збірна Іспанії пройшла до 1/4 фіналу / Фото: Reuters

У понеділок, 28 червня, в Копенгагені визначився ще один учасник чвертьфіналу Євро-2020. На полі "Паркена" у 1/8 зіткнулися чемпіони Європи-2012 і віце-чемпіони світу-2018. На груповому етапі обидві команди виглядали не дуже переконливо, але в плей-офф видали неймовірний матч з овертаймами – 3:5. І далі пішли іспанці.

Дивіться огляд матчу

Поєдинок проходив у досить рівній боротьбі, поки на 20-й хвилині Іспанія не пропустила найбільш курйозний гол цьогорічного турніру. Педрі віддавав передачу назад своєму голкіперові десь з 45 метрів, а Сімон, якому в очі било сонце, що сідає, невдало прийняв м'яч, після чого снаряд опинився в сітці воріт.

Однак Іспанія змогла відігратися до кінця першого тайму. Сарабія підхопив м'яч у штрафний і точно пробив у кут воріт Хорватії.

А на 57-й хвилині іспанці, які набагато небезпечніше атакували, таки домоглася свого. Ферран Торрес зробив передачу з лівого флангу в чужу штрафну, звідки точно пробив головою Аспілікуета – 2:1.

Гол іспанців на 77-й хвилині, здавалося, зняв всі питання. Пау Торрес виконав шикарний пас на Феррана Торреса, півзахисник вбіг до штрафного і зробив рахунок 3:1.

Але це був ще не кінець! На 85-й хвилині Оршич скористався метушнею у штрафному Іспанії, точно пробив з близької відстані і відіграв один гол.

А вже на другій компенсованій хвилині Пашалич зрівняв рахунок і перевів цей божевільний матч в екстра-тайми – 3:3.

У першому додатковому таймі Іспанія знову вибухнула. На 100-й хвилині Ольмо виконав подачу на дальню штангу, де Мората спокійно прийняв м'яч і точно розстріляв ближній кут – 4:3.

За три хвилини іспанці поставили крапку в цьому поєдинку. Знову шикарний пас Ольмо в штрафну, де Оярсабаль прийняв м'яч і холоднокровно пробив воротаря – 5:3.

Переможець сьогоднішнього матчу в чвертьфіналі зустрінеться з переможцем пари Франція – Швейцарія.

Нагадаємо, що Україна свій матч 1/8 фіналу проведе 29 червня в Глазго проти збірної Швеції.