Гольова феєрія Яремчука. З такою грою він не затримається в Бенфіці (відео)

26 вересня 2021, 13:42
Форвард збірної України демонструє приголомшливу результативність за португальську Бенфіку. Напередодні матчів національної команди це не може не радувати

Роман Яремчук / Фото: SLBenfica

Український нападник португальської Бенфіки Роман Яремчук зробив перший дубль у складі свого нового клубу.

У матчі сьомого туру чемпіонату Португалії проти команди Віторії Гімарайнш 25-річний форвард зробив результат вже в першому таймі поєдинку.

На 30-й хвилині матчу Роман отримав флангову передачу від партнера і елегантно перекинув м'яч через воротаря.

Другий гол українського бомбардира вийшов трудовим. Наприкінці першого тайму Яремчук увірвався в штрафну Віторії, але спочатку удар не вийшов, українець наздогнав м'яча і практично з нульового кута пробив голкіпера.

У підсумку суперник Динамо у Лізі чемпіонів здобув виїзну перемогу з рахунком 3:1.

А Роман Яремчук довів лік своїм голам у чемпіонаті Португалії до чотирьох у п'яти зіграних матчах.

Нагадаємо, що вже в середу, 29 вересня, у матчі Ліги чемпіонів Бенфіка прийме на своєму полі невдаху першого туру в групі E іспанську Барселону. А київське Динамо того ж дня на виїзді зіграє проти Баварії.