Гол Роналду не допоміг. Манчестер Юнайтед сенсаційно програв у Берні

14 вересня 2021, 22:59
Янг Бойз несподівано взяв три очки у матчі з фаворитом групи, сповна реалізувавши чисельну перевагу на футбольному полі

Манчестер Юнайтед сенсаційно програв Янг Бойз / Фото: Reuters

У швейцарському Берні на стадіоні Стад де Сюіс відбувся поєдинок першого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому місцевий Янг Бойз приймав англійський Манчестер Юнайтед.

Для віце-чемпіона Англії цей поєдинок став особливим, адже саме в ньому відбулося повернення зоряного португальця Кріштіану Роналду на євроарену у футболці "червоних дияволів".

Швидкий гол Роналду на 13-й хвилині гри, здавалося б, повинен був де-факто поховати інтригу, адже МЮ і до початку поєдинку був беззаперечним фаворитом. Однак Аарон Ван-Біссака в першому таймі отримав вилучення за грубу гру, залишивши свою команду в меншості.

Янг Бойз після перерви спробував зачепитися за очки, і в результаті поповнив свою скарбничку максимальними трьома балами. В середині другого тайму Нгамалю зрівняв рахунок, а в компенсований час, завдяки жахливій обрізці Джессі Лінгарда, Джордан Сібачо вийшов на побачення з воротарем і вирвав для господарів сенсаційну перемогу.

Янг Бойз тимчасово очолив турнірну таблицю групи F, але в ці хвилини також грають свій поєдинок іспанський Вільярреал та італійська Аталанта. Після першого тайму рахунок 1:1.