Головний конкурент України у Лізі націй розгромив Вірменію (відео)

14 червня 2022, 21:25
Збірна Шотландії обіграла в Єревані Вірменію та зрівнялася за очками з командою України у групі В1 Ліги націй

Шотландія без проблем обіграла Вірменію / Фото: Reuters

Сьогодні у Європі проходять матчі 4-го туру Ліги націй. У Єревані зустрічалися збірні Вірменії та Шотландії. Нагадаємо, в іншому матчі групи В1 Україна приймає у польській Лодзі Ірландію.

У попередньому турі Шотландія та Вірменія зазнали нищівних поразок з однаковим рахунком 0:3 від Ірландії та України відповідно.

У звітному поєдинку вірмени збиралися скористатися перевагою домашньої арени і поповнити свій очковий запас. Вже у дебюті зустрічі підопічні Хоакіна Капарроса відкрили рахунок у поєдинку. Ваган Бічахчян скористався пасом партнера та відправив м'яч у сітку воріт Шотландії.

Проте свято на вулиці вірменської команди тривало недовго. На 14-й хвилині зустрічі Стюарт Армстронг зрівняв рахунок, а наприкінці першого тайму він чудовим ударом вивів "тартанову армію" вперед.

У другому таймі шотландці ще двічі забили Вірменії. Джон Макгінн та Че Адамс довели рахунок до розгромного. Зазначимо, що весь другий тайм вірмени грали в меншосты – на 44-й хвилині зустрічі вилучення заробив А.Оганесян, а у доданий час арбітр вигнав з поля К.Оганесяна.

У підсумку команда Стівена Кларка обіграла Вірменію з рахунком 4:1 і наздогнала за очками Україну. Додамо, що у першому турі Ліги націй Шотландія обіграла Вірменію з рахунком 2:0.