Фантастика! Відразу два українці на п'єдесталі Токіо-2020

28 серпня 2021, 12:29
Неймовірно успішним вийшов для України заплив на стометрівці на спині – відразу дві медалі. Чемпіоном став Михайло Сербін, а срібло виграв Віктор Смирнов

Паралімпійський чемпіон Михайло Сербін / Фото: Getty Images

Продовжують тішити нас українські плавці на Паралімпійських іграх у Токіо. Ми беремо золоті медалі одну за одною.

Тепер відразу два українські спортсмени піднімуться на п'єдестал пошани. На дистанції 100 метрів на спині золоту медаль Токіо-2020 виграв 17-річний Михайло Сербін. А срібну медаль завоював Віктор Смирнов.

Дивіться також: Таблиця медалей Паралімпійських ігор в Токіо

У суботу наша команда наблизилася до топ-5 медального заліку Паралімпійських ігор! Зараз у збірної України 31 медаль – 6 золотих, 16 срібних і 9 бронзових.

Раніше ми писали, що українська дзюдоїстка Ірина Гусєва виграла срібло. У фінальній сутичці наша спортсменка поступилася Ханім Гусейновій з Азербайджану.