Фантастика! Вірменія випередила Німеччину у відборі на чемпіонат світу

1 квітня 2021, 08:52
Бундестім програв вперше за 20 років – після розгрому 1:5 від Англії в 2001 році

/ Фото: Reuters

Турнірна таблиця групи J в кваліфікації чемпіонату світу з футболу просто неймовірна! Після трьох турів тут лідирує збірна Вірменії, яка виграла всі три матчі! Поваленими виявилися команди Ліхтенштейну, Румунії та Ісландії. А на другому місці поки що збірна Північної Македонії. Суперник українців на Євро-2020 вчора шокував Німеччину, обігравши бундестім на виїзді.

Вірмени навіть без Генріха Мхітаряна зуміли здолати румунів, причому ще на 86-й хвилині вони поступалися 1:2. Але потім два голи протягом трьох хвилин все перевернули на полі в Єревані – 3:2.

Німці ж у відбіркових турнірах чемпіонатів світу зазнали першої поразки з 2001 року! До цього команда мала переможну серію з 18 матчів, а поразок не знала в 35 іграх. Кривдниками колективу Йоахіма Лева стали македонці, з якими збірна України зіграє в червні в Бухаресті.

Рахунок в Дуйсбурзі відкрив 37-річний ветеран Горан Пандєв з італійської "Дженоа" – у доданий час першого тайму. Ілкай Гюндоган з "МанСіті" відновив рівновагу з пенальті на 63-й хвилині. Але 21-річний Еліф Ельмас з "Наполі" (на фото) на 85-й хвилині приніс Північній Македонії знаменну перемогу – 2:1.

Ще в одній зустрічі нарешті набрали перші очки ісландці, розгромивши в Вадуці збірну Ліхтенштейна – 4:1.

Тож турнірна таблиця тепер тішить погляд любителів сенсацій.

Дізнайтеся, що сказав Кривцов про нічию України з Казахстаном: "Це було піжонство".