Це неймовірно! Гравець Інтера забив з кутового між ніг воротареві

5 грудня 2021, 00:06
Інтер розгромив на виїзді Рому 3:0, поставивши суперника на коліна ще у першому таймі

Моурінью в шоці від гри Інтера / Фото: Reuters

У суботу, 4 грудня, відбувся матч 16-го туру італійської Серії А, в якому Рома на стадіоні "Олімпіко" приймала міланський Інтер.

Вже на 15-й хвилині зустрічі півзахисник "нерадзуррі" Хакан Чалханоглу забив просто неймовірний гол у ворота римського клубу.

Турецький легіонер прямим ударом з кутового зумів пробити Руя Патрісіу, причому португалець пропустив м'яч між ніг.

ГОЛ ХАКАНА ЧАЛХАНОГЛУ

На 25-й хвилині ветеран Інтера Едін Джеко подвоїв перевагу своєї команди, а наприкінці першого тайму Дензел Дюмфріс довів рахунок до розгромного.

ГОЛ ЕДІНА ДЖЕКО

ГОЛ ДЕНЗЕЛА ДЮМФРІСА

Матч так і закінчився з рахунком 3:0 на користь команди Сімоне Індзагі.

ОГЛЯД МАТЧУ

Після цієї гри Інтер набрав 37 очок і піднявся на другий рядок турнірної таблиці Серії А. Рома з 25 очками на п'ятому місці.

Раніше ми розповідали, який гол-красень вдалося забити українському бомбардиру Руслану Малиновському.