Це істерика! Twitter "Беневенто" збожеволів після перемоги над "Ювентусом"

21 березня 2021, 21:46
Клуб перервав серію в 11 матчів без перемог

Сенсаційно завершився матч 28-го туру чемпіонату Італії. "Беневенто" в гостях нам'яв боки чинному чемпіону.

Зустріч, що пройшла в Турині, завершилася з рахунком 1:0 на користь "Беневенто". Єдиний гол на 69-й хвилині забив форвард Адольфо Гайч.

Радості "Беневенто" не було меж, адже команда перервала серію з 11 матчів без перемог. Twiiter клубу відреагував на це істерикою з безглуздим набором літер.

З 29 очками клуб розташувався в Серії А на 16-му місці. "Ювентус" з 55 очками посідає 3-тє місце і відстає від "Інтера", що лідирує, на 10 очок.

Днями Роналду оголосив, що перевершив Пеле і став найкращим бомбардиром в історії футболу. Заява прозвучала після того, як 14 березня форвард "Ювентуса" забив три м'ячі "Кальярі" й довів кількість своїх голів до 770 в кар'єрі.