Є перша медаль біатлонного сезону! Джима стала другою на Кубку світу в Італії

21 січня 2021, 16:54
Українська спортсменка завоювала "срібло" в індивідуальній гонці Кубка світу

Юлія Джима / Фото: Reuters

Лише на сьомому етапі Кубка світу з біатлону збірної України вдалося добути першу медаль сезону 2020/2021. Сьогодні в італійському Антгольці-Антерсельві в жіночій індивідуальній гонці на 15 км Юлія Джима посіла друге місце! 30-річна киянка – єдина, що не зробила жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Однак Лізі-Терезі Гаузер, промахнувшись один раз, Юля поступилась 43,7 секунди.

Раніше норвезька біатлоністка знепритомніла під час гонки.

Бронзова нагорода дісталася Анаіс Шевальє-Буше, яка з одним промахом програла Джимі 20 секунд. Достойно виступила йінша наша олімпійська чемпіонка: Олена Підгрушна зайняла 16-те місце (1 промах, +2.49,6). Валентина Семеренко з двома промахами – 28-ма (+3.20,8), Дар'я Блашко з трьома – 57-ма (+5.56,8). Віта Семеренко, яку заявляли в цю гонку, на старт не вийшла.

У п'ятницю в Італії також пройде одна гонка – чоловіча "индивидуалка" на 20 км.