Ледве не побив рекорд: український гірськолижник показав другий найкращий результат в історії

8 лютого 2022, 08:56
На Олімпійських іграх у Пекіні відбулися змагання гірськолижників у супергігантському слаломі

Австрієць Майєр - завоював 3-те олімпійське золото, українець Ковбаснюк на 32-му місці / Фото: Reuters, Колаж: Сьогодні

Титулований австрійський гірськолижник Маттіас Маєр завоював третє олімпійське золото у своїй кар'єрі. 31-річний спортсмен пройшов трасу супергіганта із результатом 1:19,94.

Срібна нагорода в американця Раяна Кокрана-Зігле, а бронзу взяв Александер Омодт Кілде з Норвегії. Фаворит змагань – швейцарець Марко Одерматт, зійшов із дистанції.

Український спортсмен Іван Ковбаснюк посів 32 місце з результатом 1:25,56, відставши від переможця на +5,62 секунди. Це найкращий результат України за останні 20 років!

До Олімпіади-2022 українцям лише тричі вдавалося фінішувати у супергіганті. Найкращий результат у Миколи Скрябіна, який фінішував на 29-му місці на Олімпійських іграх у 2002 році.

Загалом до фінішу дійшли 34 із 47 учасників. Швейцарець Беат Фойц, який вчора завоював золото у швидкісному спуску, також зійшов з дистанції.

Зазначимо, що австрієць Маєр виграє золото на третій Олімпіаді поспіль. У Сочі-2014 він здобув перемогу у швидкісному спуску, а у Пхенчхані у супергіганті. Вчора Маєр завоював бронзу у швидкісному спуску.