Джокери принесли перемогу Колосу над Чорноморцем: відео голів та огляд матчу

2 жовтня 2021, 16:04
Колос обіграв на своєму полі Чорноморець з рахунком 2: 1. Ця перемога стала третьою в сезоні для ковалівської команди

Матч 10-го тура УПЛ Колос - Чорноморець

У суботу, 2 жовтня, в матчі 10-го туру чемпіонату України зустрічалися Колос і Чорноморець.

Одесити не можуть виграти вже п'ять поєдинків поспіль в УПЛ і приїхали в Ковалівку перервати неприємну серію.

Зустріч почалася з атак господарів поля і вже на 15-й хвилині гри їм вдалося втілити свою перевагу в забитий гол. Серією помилок у штрафному одеситів скористався капітан ковалівцев Володимир Лисенко, який відправив м'яч у сітку воріт Кучерука – 1:0.

"Моряки" не змирилися з таким розвитком подій на полі й в середині першого тайму відновили статус-кво. Вантух зробив простріл у штрафний майданчик Колоса, який п'ятою замкнув екс-гравець ковалівцев Євген Смирний – 1:1.

У другому таймі проявилося тренерське чуття наставника Колоса Сергія Кузнєцова. На 58 хвилині гри він зробив подвійну заміну в матчі, випустивши на поле форвардів – Сітчінаву і Ренана. А вже за хвилину ці двоє зробили гол: навіс з правого флангу від Сітчінави на дальній штанзі головою завершив Ренан – 2:1.

Після перемоги над Чорноморцем, Колос піднявся на дев'яту сходинку турнірної таблиці, а "моряки" продовжили свою безвиграшну серію до шести матчів. Команда Юрія Мороза продовжує залишатися в "зоні вильоту".