До п'єдесталу далеко: українки провалилися у спринті на Кубку світу

28 листопада 2021, 13:37
Сьогодні на першому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді відбулися жіночі спринтерські перегони. Українки невдало виступили у гонці, фінішувавши за межами ТОП-20

Ганна Еберг стала переможницею спринту

Найкращий результат серед українок продемонструвала 34-річна Олена Білосюк (Підгрушна). Вона пройшла дистанцію без жодного промаху, але відстала від переможниці майже на півтори хвилини.

Перемогу в гонці відсвяткувала шведка Ханна Еберг, яка сьогодні відстрілялася на нуль. Також без промахів стріляла Анаїс Шевальє-Буше, але програла шведці у швидкості.