Дніпро-1 розгромив Львів в першому матчі 20-го туру чемпіонату України, встановивши рекорд

2 квітня 2021, 21:03
Підопічні Ігора Йовічевича продовжили вражаючу безпрограшну серію

/ Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

У другій частині сезону Дніпро-1 наче підмінили. Один із аутсайдерів осінньої частини чемпіонату України виграв вже п'ятий матч з останніх семи, ще два рази розійшовшись з суперниками нічиїми. Отже, хлопці хорватського тренера Ігора Йовічевича продовжують підніматися турнірною таблицею. Поки що вони – на восьмому місці, але від Олександрії відстають всього на очко.

Сьогодні Дніпро-1 розбив на своєму полі Львів (5: 1), який у попередньому турі зумів обіграти чемпіонів з Шахтаря. На цей раз шансів на порятунок у гостей не було. Правда, до перерви підопічні Анатолія Безсмертного пропустили лише раз – після кутового на 19-й хвилині від Маріо Чуже.

Зауважимо, що з 44-ї хвилини "леви" діяли в меншості після вилучення за дві жовті картки Ернеста.

У другому таймі хорват Чуже на 65-й хвилині оформив дубль, але ще до цього голами відзначилися Данило Ігнатенко (на 59-й) та Ігор Когут (на 63-й). Львів'яни змогли відповісти лише точним ударом з пенальті бразильця Альваро – після перегляду VAR. Але і у господарів знайшовся свій бразилець-голеадор: Вагнер Гонсалвес в доданий час забив перший м'яч в Україні, реалізувавши вихід один на один із воротарем.

Як виявилося, Дніпро-1 вперше в УПЛ здобув перемогу з таким великим рахунком і вперше забив п'ять м'ячів! У суботу та неділю пройдуть ще по три матчі 20-го туру Прем'єр-ліги.

Тим часом, президент Колоса розповів правду про скандального Селезньова: "Це не по-пацанськи".