Динамо легко обіграло Дніпро перед грою з Шахтарем: відео голів

10 квітня 2021, 18:53
Кияни забили дніпрянам на їхньому полі два м'ячі і зберегли відрив у 7 очок від "гірників"

Миколенко / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Динамо ще на крок наблизилося до першого за п'ять років чемпіонства України. У суботу, 10 квітня, в центральному матчі 21-го туру УПЛ команда Луческу обіграла на чужому полі Дніпро-1 з рахунком 2:0, зберігши відрив у сім очок від Шахтаря, який раніше розгромив Маріуполь 3:0.

До кінця чемпіонату залишається зіграти п'ять турів, в наступному, 17 квітня, Шахтар прийме Динамо – це буде останній шанс "гірників" реанімувати золоту інтригу.

ДИНАМО – ДНІПРО-1 – 2:0
ПОВНЕ ВІДЕО МАТЧУ

У поєдинку з Дніпром-1 Динамо не змогло розпечатати ворота суперника в першому таймі. Зате в другій половині проблем із забитими голами у киян не виникло.

На 58-й хвилині Миколенко в один дотик щокою переправив м'яч в сітку після кутового від Де Пени. Дивно, але в цьому моменті динамівцю ніхто не заважав пробити.

Відео голу Миколенка

А на 67-й хвилині Сидорчук відправив м'яч у правий верхній кут воріт дніпрян обвідним ударом з середньої дистанції.

Відео голу Сидорчука

У проміжку між першим і другим голами Динамо Дніпро опинився в меншості – на 61-й хвилині Довбик зробив відмашку від Забарного на своїй половині і отримав другу жовту картку.

Зазначимо, що Динамо перед грою з Шахтарем втратило капітана. Сидорчук отримав четвертий в сезоні "гірчичник", отже, не допоможе киянам у битві з "гірниками".

Додамо, що сьогоднішня поразка від Динамо стала першою для Дніпра-1 нинішнього року. До цього команда Ігора Йовичевича виграла 2021-гов УПЛ п'ять зустрічей при двох нічиїх.